.

.

Софија фармерки женски роза кривини слаби високи деструирани фармерки од полите

Софија фармерки женски роза кривини слаби високи деструирани фармерки од полите

DEN 399.68
Износ

АБЦ на тексас : секогаш бидете удобни. Започнете со фармерките на Роза од Софија фармерки со силуета за прегрнување на колкот во мека, истегната тексас. Вознемирениот пом додава дека живеениот изглед го сакаме сите. Подготвени да се спарите со омилениот џемпер или графички мета… така, толку лесно. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : LO Más inale de la mezclilla : la comodidad. Comienza tu día luciendo los jeans rosa de sofia jeans que tienen una sulueta que abraza tus curvas y están confeccionados con una mezclilla alástica y suave. Ел Рудо Десгастадо Ле Да Ел изгледа Десгастадо Кви Нос Фасна. Listos para combinares con tu suéter o tu camiseta con diseño gráfico preferida… así de fácil. Ексклузивен en. Материјал : 66% памук/28% полиестер/4% вискоза/2% спандекс/66% алгодон; 28% Полистер; 4% вискоза; 2% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la modelo mide 5’9” y viste una talla 4. fit : слаба нога/corte de pierna austadado. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam/tiro alto; 27 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : вознемирувачки и исцрпено полите; Детем на истегнување/ruedo raído y desgastado; Мезклила Елстица. Зошто ќе го сакате : Класичното миење и слабиот нога додава разноврсност во вашата секојдневна гардероба. Фармерки од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите