.

.

Жените Aut Еластична Плус Лабава Тексас Џеб Копче Повик Подигање Намалување Панталони Фармерки МОРНАРИЦА ХХХЛ

Жените Aut Еластична Плус Лабава Тексас Џеб Копче Повик Подигање Намалување Панталони Фармерки МОРНАРИЦА ХХХЛ

DEN 0.67
Износ

Жените Aut Еластична Плус Лабава Тексас Џеб Копче Повик Подигање Намалување Панталони Фармерки Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики,сигурен сум дека Ќе ви се допадне информации За Производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Тексас Шема : Нема Декорација : Еластичен Стил : Мода Должина : Целосна Должина Одговара : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Фармерки Големина На Половината Должина НА Колкот ХХХЛ 92см/36.2" 112см/44.0" 103см/40.5" големина : хххл Половината : 92см/36.2" Колк : 112см/44.0" Должина : 103см/40.5" табела со големина : Големина : с половината : 72см/28.3" колк : 92см/36.2" Должина : 98см/38.5"големина : м половината : 76см/29.9" колк : 96см/37.7" должина : 99см/38.9"Големина : Л Половината : 80см/31.4" Колк : 100см/39.3" Должина : 100см/39.3"Големина : Хл Половината : 84см/33.0" Колк : 104см/40.9" должина : 101см/39.7"големина : xxl половината : 88cm/34.6" колк : 108cm/42.5" Должина : 102cm/40.1"Големина : Xxxl Половината : 92cm/36.2" колк : 112cm/44.0" должина : 103cm/40.5"Големина : Xxxxl ПОЛОВИНАТА : 96 CM/37.7" колк : 116cm/45,6" должина : 104см/40,9" зошто Ќе Ви се Допадне : Вајањето Слаби Фармерки Е Предодредено да Станат Ваши Нови Фаворизи со Мека, Истегнувачка Завршница што Ја Додворува Вашата Форма и го Издигнува Вашиот Изглед Со Резултати што вртат глава. Потресената полите ви дава предност за помалку рафинирано уште. стил, одмор одмор носат, Секојдневно носат.

R

Им се допаѓа и на купувачите