.

.

Женски Фармерки Еластични Високи Половини Тексас Дами Женска Облека Пролет Лето Трендовски Кул Дише Рекреативни Фармерки

Женски Фармерки Еластични Високи Половини Тексас Дами Женска Облека Пролет Лето Трендовски Кул Дише Рекреативни Фармерки

DEN 335.84
Износ

Големина : С Половината : 68см/26,77" Колк : 93см/36,61" Должина : 27см/10,63" Големина : М Половината : 73см/28,74" Колк : 98см/38,58" Должина : 27см/10,63" Големина : Л Половината : 78см/30,71" Колк : 103см/40,55" Должина : 28см/11.02" големина : xl половината : 83cm/32.68" колк : 108cm/42.52" должина : 28cm/11.02" големина : xxl половината : 88cm/34.65" колк : 113cm/44.49" должина : 29cm/11.42" материјал : изработен од мека Ткаенина. Рачно или машинско перење, Меко и лесно, добар избор за топлите денови.Трендовски фармерки со модно срце, погодни за датум, Денот на Вљубените, работа, забава, училиште . Убави подароци за вашата девојка, сопруга, мајка или ќерка.Дизајниран висок струк, мода за спарување со елек, врвен гроздобер каузален широк стил на нозе, лесен за спарување со патики, дизајнирани јамки За појас со високи потпетици, можете само да го спарите со ременот за да направите уникатен изглед.СТИЛ-Класичен висококатник јеапан седи на природен струк со функционални џебови, лесна мува со патент и јамки за појас за вклопувањето што го сакате.Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Овие широки фармерки за жени се убави за сите прилики и погодни за пролет, лето, fall и зима. Стилизиран со вашите маици или кардиган палто за трендовски ансамбл. КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ. Изградени од издржлива растеглива ткаенина, овие фармерки со среден пораст се изградени да траат. Од датум за ручек до ноќ во градот, овие фармерки се изградени за удобност имајќи го предвид стилот на моден напред. Без напор забавните и стилски фармерки се разноврсен, но класичен изглед кој привлекува и се поврзува со модерниот сензибилитет на потрошувачите од сите возрасти. Носењето на овие фармерки за жени ќе ве направи да изгледате прекрасно и опуштено.

R

Им се допаѓа и на купувачите