.

.

Kali_store Дечко Фармерки За Жени Женски Веднаш Тенок Класичен Опуштено Вклопување Монро Права Нога Жан Грин, XXL

Kali_store Дечко Фармерки За Жени Женски Веднаш Тенок Класичен Опуштено Вклопување Монро Права Нога Жан Грин, XXL

DEN 293.60
Износ

Женска Висока Половината Голема Големина Лабава Тенка Широка Нога Алин Нови Тексас Шорцеви Кулоти Големина 20 Панталони Женска Сезона : Лето. Пол : Жени, Девојки. Стил : Мода, Секси. Декорација : Шупливи. Што добивате : 1 Х Панталони, Функција За Тексас, високи фармерки за жени со функционални џебови, јамки за ремени и мала заострена нога, каузални лабави тексас панталони, гроздобер лабава модна улична облека, трендовски фармерки. €Натпревар}Фармерките Со Права нога за жени лесно се спаруваат со горниот дел од резервоарот, врвовите на културите, секојдневната Маица, камизолата, блузата, дуксерот. ●Повод€Директно нога фармерки за жени се вклопуваат секој совршено, може да биде и секојдневни фармерки и фустан фармерки.

R

Им се допаѓа и на купувачите