.

.

Sofia Jeansенски женски роза Curvy супер висок пораст слаби фармерки на глуждот

Sofia Jeansенски женски роза Curvy супер висок пораст слаби фармерки на глуждот

DEN 287.84
Износ

Фармерки од соништата. Овие високи, темни фармерки од фармерките на Софија од Софија Вергара имаат секси половината на корсет. Кул е, стил инспириран од 70-тите години, кој е тука за да остане-убав! Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Los Jeans de Tus Sueños. ESTOS JEANS OSCUROS de Cintura Alta de Sofia Jeans de Sofia vergara presentan una секси cintura tipo corsé. Sensacionales, Inspirados en el Elsilo de Los Años 70 Que ahora está de moda ¡Белос! Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'8-1/2 ”, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modelo : estatura : 5'8-1/2 "; Cintura : 25" ; Busto : 32 "; Caderas : 36". Омилен модел е носење со големина 4/la modelo que se presenta viste una talla 4. приближно. In Seam : 27 "/largo de Enterepierna aproximado : 27". Висок пораст; Слаби се вклопуваат низ бутовите/Цинтура Алта; Talle Ajustado Hacia los Muslos. Затворање на копчињата; Корсет половината/Цирер Кон Ботан; Cintura Tipo Corsé. Стајлинг со пет џебови со метални навртки за потписи/Diseño de Cinco Bolsillos Con Remaches Metálicos Exclusivos. Зошто ќе го сакате : Тој гроздобер инспириран пораст ги гушка вашите криви. Дали треба да кажеме повеќе? /Por qué te Encantarán : Son de un diseño alto tipo гроздобер que abraza tus curvas. ¿Qué Más Podemos decir? . 56% памук/24% вискоза/19% полиестер/1% еластан/56% алгодон; 24% вискоза; 19% Полистер; 1% еластано. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки на Софија од страна на женските фармерки на глуждот на глуждот Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите