.

.

Женска Мода Среден Пораст Слаби Фармерки Врвка Елатична Половината Тексас Панталони

Женска Мода Среден Пораст Слаби Фармерки Врвка Елатична Половината Тексас Панталони

DEN 3.00
Износ

Добредојдовте Во Нашата Продавница Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Материјал : Тексас Боја : Црна Темно Сина, Светло Сина : Мода, Секојдневни Фармерки Со Врвки Големина : S ~ 5 XL има 2-3% разлика според рачното мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 1 инч = 2,54 цмпомнете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Што Добивате : 1 Х Женски Фармерки Материјал : Изработени од мек памук, полиестер и растеглив спандекс, овие секојдневни фармерки тексас џогери се многу удобни. Забелешка : Азиска Големина!!!. Дизајн : овој џогер со тексас во нашиот препознатлив тенок фит се одликува со појас со врвка и заострена нога која е и удобна и стилска .Удобен еластичен струк со врвка за влечење. Нема патент.2 предни наклонети џебови, 2 задни џебови за печ потресени тексас панталони. Карактеристика : Нашите фармерки од тексас џогери се уникатно споени за да создадат мазни и контролирани колкови и бутови. Неговиот еластичен струк со контрола на стомакот ќе го изедначи долниот дел на стомакот додека го вајате грбот за извонреден изглед што ќе ги сврти главите. Појавување : Елегантни и едноставни, овие женски џогери што го запираат шоуто можат да бидат спарени со пастели или со посветли бои и дезени за контраст. Фармерките исто така ќе изгледаат одлично на врвови, јакни, џемпери и туники. Можете исто така да одите секојдневно во станови или да ја засилите играта во потпетици. Повод : овие обични жени тексас џогер потресени панталони совршени За Погодни За Секојдневна, Работа, Забава, Состанок, На Отворено, Ноќно излегување, Клупска Облека, Мајн, Одмор, Забава итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите