.

.

Вранглер Женска Крајна Јава Жан П-Бејби

Вранглер Женска Крајна Јава Жан П-Бејби

DEN 719.20
Износ

Wrangler Женски Крајната Јава Жан Q-Бебе Специјално Дизајниран За жените кои ги поминуваат своите денови јавањето коњи, овие среден пораст, bootcut фармерки се само она што секоја каубојка потреби. Како икона за тексас и Трендсетерка за западно носење, Wrangler е врвен избор за издржлива облека и автентични стилови кои се во чекор со криволичене На Западниот начин на живот. Крајната Јава Жан® Q-Baby® не прави исклучок. Со рамни шевови и појас без јаз дизајниран да обезбеди максимална удобност во и надвор од седлото, овие фармерки со среден пораст се задолжителен стил. Од 1947 Година, Wrangler® го постави стандардот во вистинска удобност и квалитет. Со Западните корени вткаени во секој стил, Wrangler® е посветен да понуди легендарен изглед кој се вклопува токму во модерното време, додека му оддава почит на своето богато наследство. Автентичноста и вредноста го прават Wrangler® еден од најдоверливите брендови во светот. Неговите колекции за мажи, жени и деца изгледаат и се чувствуваат одлично, инспирирајќи ги сите што ги носат да бидат силни и подготвени за секојдневниот живот. Среден пораст. Тенка нога. Нема јаз појас. Инсем варира. 76% Памук / 23% Полиестер / 1% Спандекс. Стил# WRQ20 WI.

R

Им се допаѓа и на купувачите