.

.

Leен женско наследство со висок пораст

Leен женско наследство со висок пораст

DEN 399.68
Износ

Inconsенски наследство на Ли, иконски високи тенок, тенок, флорен, Jeanslee Heritage High Rise Shim Flare Flare фармерки се тенок низ телото, но испрскајте се на отворањето на нозете. Високиот пораст ги скрати вашите криви, додека деталите како лепенка, хардвер и копче ги постави овие фармерки. Направено од материјал што содржи рециклиран полиестер за одржливост. Тенок вклоп. Криви на ласкави и нагласува. Отворање на ногата на пламен. Памук 87%, рециклиран полиестер 12%, трошење 1%. Стил# 1 HHFL19.

R

Им се допаѓа и на купувачите