.

.

Време и време женски џебни фармерки од џеб

Време и време женски џебни фармерки од џеб

DEN 2.00
Износ

Завршете ја капсулата со тексас со овие ултра-ласкави, крајно фармерки од распрснување на колкот од време и TRU. Одликувајќи се со тенок вклопување со разгорена нога, висок пораст и лента за не-јаз овие фармерки се вклопуваат како што беа дизајнирани само за вас. Деструирани детали и недовршено полите го позајмуваат вистинското количество на работ. Исклучиво на. Материјал : 68% памук/21% полиестер/9% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : тенок со запалена нога. Пораст и инсејм : 11,25 ”висок пораст; 30,5 ”Инемам. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Не-јаз на половината; уништени детали. Запалени фармерки за жени од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите