.

.

Седум женски среден пораст Старлет слаби

Седум женски среден пораст Старлет слаби

DEN 2.00
Износ

Слаби инспирирани од гроздобер со заоблен грб, широк контура на половината и џебови за размавта. Седи под половината, со класично слаби вклопување низ колковите и нозете. Конструиран во Super Streats Slub Denim со одлично закрепнување. Среден пораст. Само појас. Слаби. Секојдневна удобност. машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите