.

.

Франхајс Жени Фармерки Со Низок Струк, Еднобојни Искинати Тексас Панталони, Лабави Панталони

Франхајс Жени Фармерки Со Низок Струк, Еднобојни Искинати Тексас Панталони, Лабави Панталони

DEN 1.33
Износ

Уникатен Стил, Префинет привлечен, Модерен и Шармантен . Големина(см)ttttt tt t. s пресврт : t67t колк : t92t Панталони Должина : t103. Мпресврт : т71Т колк : т96Т Должина На Панталони : т104. Lпресврт : t75t колк : t100 Tpants Должина : t105. XLпресврт : t79t колк : t104 Tpants Должина : t106. tttt T T T T T Ttt t t t t. s пресврт : t26, 38 t Hip : t36, 22 Tpants Должина : t40, 55 . Мпресврт : t27, 95 t Hip : t37, 80 Tpants Должина : t40, 94 . Lпресврт : t29, 53 t Hip : t39, 37 Tpants Должина : t41, 34 . XLпресврт : t31. 10 t Hip : t40. 94 Tpants Должина : t41. 73 . Спецификации : . Материјал : Тексас крпа. Пол : Женски. Боја : Сина/ Сива. Шема : Цврста боја. Должина На Панталони : Долго. Стил : Секојдневен/ Модерен. Прилики : Дневно/ Забави/ Одмор/ Крајбрежје/ На Отворено/ Празници. Забелешки : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1 х панталони. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна тексас ткаенина, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, дише и апсорбира пот, лесна за перење и брзо сушење, удобна за носење. ИЗГЛЕД : Фармерки со Тока Со Низок струк, цврста боја, лабави искинати панталони, шик и разноврсна. БОЈА НА ГОЛЕМИНА : S/ M/ L/ XL, четири големини се достапни за вас, лесно се прилагодуваат на која било фигура, ве молиме проверете ги деталите за нашите производи во спецификациите; боја : сина/ сива. ПРИЛИКИ : Идеален И За внатрешни и за надворешни настани, совршен за домашна облека, забава, одмор, одмор, патување, крајбрежје, плажа, состаноци, шопинг и секојдневен живот итн. ШИРОКА УПОТРЕБА : Многу модерен со спортски чевли, високи потпетици, плимсоли, јакна, џемпер, Маица, елек, камизола, ранец, чанти, торби со едно рамо и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите