.

.

Dekенски тексас Рок и Република Берлин Среден пораст Скини Jeanан

Dekенски тексас Рок и Република Берлин Среден пораст Скини Jeanан

DEN 1.33
Износ

Rock & Republic Women'sенски тексас RX Берлин Среден пораст Скини Jeanан. Издвоите од толпата со женскиот Берлин во Рок и Република Берлин Слаби Jeanан. Премиум, слабеење на тексас се протега за дополнителна удобност и големо закрепнување, така што овие фармерки никогаш нема да ја изгубат својата форма. Избледеното миење, затворањето на копчињата за лого и зашивањето на контраст го однесете вашиот стил на следното ниво. Премиум ткаенина со дополнителна удобност, истегнување и закрепнување. Среден пораст слаби. Zip лета со затворање на копчињата за лого. Inseams : Short 28 ", Medium 30", Long 32 ". Странично зашивање, хардвер за лого, јамка за појас. Размахвана и избледена. Увезен. Стил# RFA1003.

R

Им се допаѓа и на купувачите