.

.

Кенесав Држава Пак Мат 27 дијаметар

Кенесав Држава Пак Мат 27 дијаметар

DEN 2.00
Износ

Заштитете го вашиот под со стил и покажете ја својата фандом Со Душеци За Пакување Од Решенија за Спортско Лиценцирање. Направено со 100% најлонски тепих и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Може да се постави на било кој тип на подот. Машина за перење; редовно вакуумирајте и чистете на самото место за лесно и брзо чистење. Спецификации : Карактеристики : спорт-вентилатор-врати. Собрана Тежина На Производот : 1,7 Килограми. Материјал : Синтетички. Бренд : Фанмати. Производителот Дел Број : 18661. Производител : Спортски Решенија За Лиценцирање Доо. Боја : Повеќебојна. Собрани Димензии На Производот : (L x w x H) 27.00 x 14.00 x 0.50 Инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите