.

.

Сјајна Црна матирана рамка по Решенија За Галерија трговија-8х10

Сјајна Црна матирана рамка по Решенија За Галерија трговија-8х10

DEN 1.67
Износ

Квалитетна сплетена рамка за печатење од 8 x10 на 11 x14 ако го отстраните мат лесен дизајн белата подлога прекрасно ќе го подобри вашиот ДИСПЛЕЈ СТОМАЧНИ мускули слични на Дрво пластична конструкција стаклена леќа отпорна на Отсјај 038555358062-08 P1703 Големина : 8x10. /11х14 Мат - Сјајна ЦРНА БОЈА.

R

Им се допаѓа и на купувачите