.

.

Минесота-Дулут Пак Мат 27 дијаметар

Минесота-Дулут Пак Мат 27 дијаметар

DEN 3.00
Износ

Заштитете го вашиот под со стил и покажете ја својата фандом Со Душеци За Пакување Од Решенија за Спортско Лиценцирање. Направено со 100% најлонски тепих и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Може да се постави на било кој тип на подот. Машина за перење; редовно вакуумирајте и чистете на самото место за лесно и брзо чистење. Лиценцирани Производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите