.

.

Круна Дијамант Делукс Дует Винил-Јамка Стругалка Мат, Винил, 60, Сива Црна-CWNDXMU35BG

Круна Дијамант Делукс Дует Винил-Јамка Стругалка Мат, Винил, 60, Сива Црна-CWNDXMU35BG

DEN 0.67
Износ

Атрактивен И ефикасен Дует Дијамант-Делукс обезбедува ефективна подлога за стругалка што ги отстранува и влажните и сувите почви на вратата. Прекрасните двобојни винилни јамки обезбедуваат стилска и ефективна подлога за стругалка. Дијамантската површина помага при стружење и канализира течност подалеку од подлогата, создавајќи површина отпорна на лизгање. Карактеристична врежана дијамантска шема, исто така, крие остатоци под петелките за дискретно чистење. Издржливата подлога издржува голем сообраќај на потпетици. Неподдржан за да се олесни протокот на вода. Цврстата подлога е идеален избор за соблекувални, базени, бањи и многу повеќе. Дизајниран за надворешни / внатрешни области со среден сообраќај. Ефективна подлога за стругалка што ги отстранува влажните и сувите почви. Прекрасни двобојни винилни јамки. Дијамантската шема помага во перформансите на стружење и ја канализира течноста, создавајќи површина отпорна на лизгање. Карактеристична врежана дијамантска шема крие остатоци под петелките. Издржува сообраќај со високи потпетици. Неподдржан за да се олесни протокот на вода. Идеален за соблекувални, базени, бањи и многу повеќе. За надворешни / внатрешни области со среден сообраќај. Број на модел : DXMU35 BG.

R

Им се допаѓа и на купувачите