.

.

Нба-Феникс Стартер Килим 19 30

Нба-Феникс Стартер Килим 19 30

DEN 3647.84
Износ

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим дома и канцеларијата со Почетна Подлога Од Решенија за Спортско Лиценцирање. Направено со 100% најлонски тепих во вистински бои и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Подредените граници додаваат издржливост и стил. Официјално лиценциран и хромоџет-печатен во вистински тимски бои за живописна, трајна боја. Нба-Феникс Сонце Стартер Килим 19 ""х 30"".

R

Им се допаѓа и на купувачите