.

.

Таргус 17 Двојна Вентилатор Лаптоп Студ Мат, AW55US

Таргус 17 Двојна Вентилатор Лаптоп Студ Мат, AW55US

DEN 287.84
Износ

Подлогата За Ладење Со Двоен Вентилатор од 17 инчи обезбедува удобна и ergономска работна површина за да бидете ладни вие и вашиот лаптоп. Подлогата за студ лежи во вашиот скут и ја растера топлината, користејќи двојни вентилатори за да обезбеди вентилација што може да биде попречена ако лаптопот се користи на перница или утешител. Едноставно приклучете ГО USB конекторот во лаптопот за да го активирате ладењето. Ergономскиот наклон го олеснува пишувањето, додека мекиот материјал од неопренови обезбедува амортизирана удобност во вашиот скут. Отворениот дизајн им овозможува на навивачите да работат тивко и го стимулира постојаниот проток на воздух. Четири гумени застанувања на лицето на подлогата за студ спречуваат лизгање на лаптопот и го прават користењето на вашиот лаптоп пријатно искуство. Таргус 17 " Двојна Вентилатор Лаптоп Студ Мат, AW55 US Удобен дизајн. Заштитува скут или работна површина од топлина. Двојните вентилатори помагаат да се растера топлината на лаптопот за подобрена функционалност. Вентилаторите се напојуваат со користење на стандарден USB-врска што може да се поврзе со вашиот лаптоп или компјутер со помош на мини-USB кабел. Меката надворешност на неопренови обезбедува дополнителна удобност во вашиот скут.

R

Им се допаѓа и на купувачите