.

.

Висконсин Човек Пештера Ол-Стар Мат 33.75 x42. 5

Висконсин Човек Пештера Ол-Стар Мат 33.75 x42. 5

DEN 959.68
Износ

Прославете ја вашата фандом Со Човек пештера мат Од Спортски Решенија За Лиценцирање! Мат карактеристики официјално лиценциран логото на тимот со "ЧОВЕКОТ пештера" во големи задебелени букви. 100% најлон тепих карактеристики живописни вистински тимски бои. Рециклираната винилна подлога без лизгање со наредени граници додава издржливост. Машина за перење; редовно вакуумирајте и чистете на самото место за лесно и брзо чистење. Лиценцирани Производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите