.

.

А1хц Прв Впечаток ОТПОРЕН НА БЛЕДНЕЕ ЗДРАВО Влезна Кокошка Собрана Врата 36 24

А1хц Прв Впечаток ОТПОРЕН НА БЛЕДНЕЕ ЗДРАВО Влезна Кокошка Собрана Врата 36 24

DEN 303.84
Износ

Овој стилски и уникатен врата прави совршен додаток на секој трем, двор или врата. Користете ја оваа подлога за да фатите нечистотија додека вашите гости влегуваат во вашиот дом или како украс. Изработени од 52% пвц и 48% природни влакна на кокошката и робустен 0,75 инчи. Дебела, оваа издржлива подлога обезбедува исклучително дејство на четкање на обувките со одлична апсорпција на вода. КОКОСОВА КОКОСОВА КОКОШКА : вратата е изработена од 100% чиста кокосова кокосова кокосова кокошка, која е едно од најсилните природни влакна во светот. Материјалот лесно ја доловува влагата, нечистотијата и другите честички и делува како природен отвратителен на бубачки. Пролевање Во Природно во влакна на кокошката. Користете во покриени надворешни површини. АТРАКТИВЕН ДИЗАЈН : еколошкиот материјал има тежок 0,75? дебел куп, и е направен така што нема закрпи каде што можете да видите преку пвц мат подолу. Со вратите од кокосова кокос, некое пролевање е неизбежно, но со користење На Бои Против Пролевање го сведовме на минимум. НИСКО ОДРЖУВАЊЕ : кокосовата кокосова кокосова кокос е природно отпорна на бактерии и габи, што го прави ова најниска можна врата за одржување. Исто така е отпорен на вода и брзо ќе се исуши значи победивте?треба да се грижите за мувла или мувла. Едноставно истресете го или вакуумирајте го еднаш во некое време, и оставете ја кокошката да го направи останатото. НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : килимот е дизајниран специјално за надворешна употреба, што го прави идеален за влез во вашиот дом. Изграден да трае, издржливиот материјал ќе издржи каква било временска состојба. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Лесен за употреба вратата на коко коар е одличен подарок за ниско одржување. Само за употреба во покриени надворешни површини. Не изложувајте директно на сончева светлина или дожд.

R

Им се допаѓа и на купувачите