.

.

Сина Апстрактна Виножито Вода Шарени Дамки Од Четки Светла Уметничка Рака Прскање Розова Убава Врата Килим За Подот Бања Мат 23,6 х

Сина Апстрактна Виножито Вода Шарени Дамки Од Четки Светла Уметничка Рака Прскање Розова Убава Врата Килим За Подот Бања Мат

DEN 0.67
Износ

Неопренова гума за стружење чевли чувајте ги вашите подови чисти.Одлично за дома, спална соба, декорација на бања.Супер меко и одлично чувство за рака. Неопренова гума за стружење чевли чувајте ги вашите подови чисти. Одлично за дома, спална соба, декорација на бања. Супер меко и одлично чувство за рака.

R

Им се допаѓа и на купувачите