.

.

Круна Супер-Натопувач Дијамант Со Ткаенина Раб, 58, Чеша-CWNS1F035ST

Круна Супер-Натопувач Дијамант Со Ткаенина Раб, 58, Чеша-CWNS1F035ST

DEN 319.84
Износ

Комбинира исклучителни перформанси со извонреден изглед за луксузен изглед што го заслужуваат вашите влезови. Засилен дијамантски модел и подигнати граници издржуваат густ сообраќај и обезбедуваат одлична отпорност на здроби. Брзо се суши и одржува живописна боја. Интелигентно решение за намалување на трошоците за одржување и заштита на подови. Обликувана гума назад за зголемена издржливост, флексибилност и лесно одржување. Ткаенина граница. Елегантно решение за добар прв впечаток. Круна Супер-Натопувач Дијамант со Раб На Ткаенина, 34 х 58, Чеша-CWNS1 F035 ST.

R

Им се допаѓа и на купувачите