.

.

Кафеава Апстрактна Сончогледи Акварел Лето Шарени Есенски Цвет Светла Хризантема Креативна Врата Килим Килим Бања Мат

Кафеава Апстрактна Сончогледи Акварел Лето Шарени Есенски Цвет Светла Хризантема Креативна Врата Килим Килим Бања Мат

DEN 2.67
Износ

Нашиот уникатен вратар може да го украси вашиот дом и да го покаже вашиот посебен стил.Долготрајното печатење ќе трае вечно сликата што choice.It подобро е да ги одржувате чисти со миење раце (без белило!) и висат суви врати може да бидат совршени што се користат Во Внатрешна Бања Квалитетна Вратарска Подлога Поддржана Со гумена подлога од неопренови. Отпорен на дамки, Удобен и Убав за украсување на вашата соба. Долготрајното печатење, јасна и уникатна слика нема да исчезнат. Совршен е за употреба како душеци за канцеларија, дом или Спална соба и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите