.

.

Монтана Држава-Билингс Кошарка Мат 27 дијаметар

Монтана Држава-Билингс Кошарка Мат 27 дијаметар

DEN 3.00
Износ

Заштитете го вашиот под со стил и покажете ја својата фандом со Кошаркарски Душеци Од Решенија за Спортско Лиценцирање. Направено со 100% најлонски тепих и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Може да се постави на било кој тип на подот. Машина за перење; редовно вакуумирајте и чистете на самото место за лесно и брзо чистење. Спецификации : Боја : Повеќебојна. Бренд : Фанмати. Стил Машина-направени. Препорачана Соба : Дневна Соба. Облик : Кружни / Круг. Материјал : Синтетички. Препорачана Локација : Внатрешен Надворешен Простор. Чаир Мат. Модел Цврст Печатење. Карактеристики спорт-вентилатор-врати. Големина 27" дијаметар. Ткаенина Содржина Најлон Дома Декор Стил Машина-направени. Производител Спортски Лиценцирање Решенија Доо Килим Стил . Пол : Унисекс. Производителот Дел Број : 14155. Собрана Тежина На Производот : 1,7 Килограми. Состојба : Нова. Собрани Димензии На Производот : (L x w x H) 0,25 x 27,00 x 27,00 Инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите