.

.

Вајоминг Каубојс 26 42 Скара Мат

Вајоминг Каубојс 26 42 Скара Мат

DEN 463.84
Износ

Ќе се пумпа и подготвени за следната голема вајоминг каубојс игра кога ќе го зграби овој 26 "х 42" Скара Мат. Се одликува со смели бои и графики на Вајоминг Каубојс кои со гордост ја покажуваат вашата фандом. Колегите обожаватели ќе им завидуваат кога ќе го видат ова слатко парче изложено во вашата пештера на обожаватели. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Винил. Тешка винилна конструкција. Лесно чистење со градинарско црево. Не-лизгачка површина. Масло, пламен и УВ отпорни. Се вклопува под повеќето скари. Не треба да се користи на композитни платформа материјали. Мери приближно 26 "х 42". Официјално лиценциран. Марка : Фан Душеци.

R

Им се допаѓа и на купувачите