.

.

Црна Двојно-Наклон Про Мат Одбор Од Галерија Решенија - 16х20

Црна Двојно-Наклон Про Мат Одбор Од Галерија Решенија - 16х20

DEN 207.84
Износ

Квалитетна бела матбора со Црн внатрешен центар професионален квалитет без Киселина и отпорен на избледување Одговара на рамка од 16 x20 прикажува внатрешен раб со Закосен печатење од 11 x 14 професионално исечен под агол од 45 степени Испорачан во заштитен ракав од виолончело за фабричка свежина 038555406572-Dm1620wb Големина : 16x20. /11Х14 БЕЛО/Црно дбл наклон.

R

Им се допаѓа и на купувачите