.

.

Круна Се Потпираат-На Олефин Затворен Бришач Мат, 72, Зимзелени

Круна Се Потпираат-На Олефин Затворен Бришач Мат, 72, Зимзелени

DEN 1.67
Износ

Економично континуирано влакно олефин на стандарден винил е идеален за лесен до среден сообраќај. Плишаната површина ја суши влагата од чевлите?држи до 3/4 галон вода по квадратен двор. Нежната шема со мешавина на бои го надополнува секој декор. Круна Се Потпираат-На Олефин Затворен Бришач Мат, 48 х 72, Зимзелени.

R

Им се допаѓа и на купувачите