.

.

Таусон Фудбал Килим 20.5 х32. 5

Таусон Фудбал Килим 20.5 х32. 5

DEN 0.33
Износ

Заштитете го вашиот под со стил и покажете ја својата фандом Со Фудбалски Душеци Од Решенија за Спортско Лиценцирање. Направено со 100% најлонски тепих и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Може да се постави на било кој тип на подот. Машина за перење; редовно вакуумирајте и чистете на самото место за лесно и брзо чистење. Лиценцирани Производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите