.

.

Државниот Универзитет Орегон Пак Мат 27 дијаметар

Државниот Универзитет Орегон Пак Мат 27 дијаметар

DEN 255.84
Износ

Донесете ја вашата игра во куќата со Решенија за Спортско Лиценцирање официјално лиценциран Пак мат. Овој мат карактеристики на вашиот омилен тимови логото на фотореалистички позадина на пакостник. Со дијаметар од 27 инчи, овие килими се совршена големина што треба да се постават на начин на врата, пред мијалник или веднаш до вашиот кревет. Лицето на тепихот е направено од најлонски тепих, така што е меко на допир, но издржливо и долготрајно. Чувајте го тепихот мек и понесете со обичен вакуум. За какви било дамки или нечистотија, овие душеци се перат во машина. Произведени и печатени во САД. 9 Унца, 100% Најлон Лице. Рециклирана винилна подлога за издржлив и подолготраен производ. Машина направена и тафтувана во САД. Поддршка што не се лизга со залепени граници за дополнителна издржливост. Машина за перење; редовно вакуумирајте и чистете на самото место за лесно и брзо чистење. Официјално лиценциран и хромоџет-печатен во вистински тимски бои за живописна, трајна боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите