.

.

Мајами Улти-Мат 5 'х8'

Мајами Улти-Мат 5 'х8'

DEN 1463.68
Износ

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим Со Ултимат Од Решенија за Спортско Лиценцирање. со 100% најлонски тепих во вистински бои и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Подредените граници додаваат издржливост и стил. Официјално лиценциран и хромоџет-печатен во вистински тимски бои за живописна, трајна боја. Лиценцирани Производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите