.

.

Еверлиф Хард Кат Директно Правоаголен Стол Мат, Материјал: Пластика, Тип На Површина На Подот: Тврд Под

Еверлиф Хард Кат Директно Правоаголен Стол Мат, Материјал: Пластика, Тип На Површина На Подот: Тврд Под

DEN 0.67
Износ

НА ПРВ ПОГЛЕД . 1. Тип На Површина На Подот : Тврд Под. . ОСНОВНАТА линија на душеци За столици НА ЕС Робинс постигна сертификација ЗА злато НА ГРИНГАРД за ниски хемиски емисии, што Ги прави душеците За столчиња Во Еверлајф поздрава опција што придонесува за подобар квалитет на воздухот во затворените простории во вашиот дом или работно место. Текстурираниот грб го намалува движењето на подлогата на тврдите подни површини. Висококвалитетната, чиста подлога ја открива убавината на вашиот под и го штити подот од абење. . ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ . 1. Тип На Подот : Тврд Под. 2. Форма : Правоаголна. 3. Материјал : Пластика. 4. Тип На Поддршка : Текстура. . КАРАКТЕРИСТИКИ . 1. Подебела подлога за потешка употреба. 2. Заштитува ламинат, дрво, плочка и други тврди подни површини. 3. Висок квалитет, јасно мат открива убавината на подот и штитови подот од абење. 4. За умерена канцелариска и домашна употреба. . . . . Можеби ќе ви се допаднат и следниве производи. 1. Пиро Масичка За Кафе Со Складирање, Има правоаголна форма, Содржи само 1 Масичка за Кафе. 2. Сет За Пикадо и Кабинет на лајненкугел, самолекувачки сисални влакна, : 24.75 "Х х 20.5" В х 3.5 " Д . 3. Џулиет Санка Масичка, Маса Врвот Дебелина : 0.31", Основен Материјал : Метал. 4. Шаци Племенски Триаголници Масичка За Кафе, Основен Материјал : Метал, Генерално : 19 "H x 38" L x 19 " W. 5. Еверлиф Тепих Со Среден Куп, Подлога За Стол, Тип На Површина На Подот : Тепих Со Среден Куп (.25" - .75"), Тип На Под : Материјал За Тепих Со Среден Куп : Пластика, Тип На Површина На Подот : Тврд Под. Тип на поддршка : Текстура, за умерена канцелариска и домашна употреба. Висококвалитетна, јасна подлога открива убавина на подот и го штити подот од абење, Штити ламинат, дрво, плочка и други тврди подни површини. Тип На Подот : Тврд Под, Форма : Правоаголна. Подебела подлога за потешка употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите