.

.

Aptectionенски спортски спортски спортот Appeal Aptect

Aptectionенски спортски спортски спортот Appeal Aptect

DEN 192.00
Износ

Поместете се со флексибилност и останете активни со Skechers Flex Appele 4.0 - Активен чевли за проток. Оваа спортска патика за чипка се одликува со мазна кожа и мека атлетска мрежа горната со амортизирана влошка за мемориска пена со ладење на воздухот. Воздухопловна меморија за меморија со пена, удобна удобност. Непречено дејство кожа и мека атлетска мрежа горниот. Дизајн на патика за атлетски тренинзи со чипка. Лесен шок-апсорбинг на средно. Супер флексибилна влечење на влечење. Детали за логото на Skechers.

R

Им се допаѓа и на купувачите