.

.

Бакнежите На Херши Бонбони Со Вкус На Бело Крем Нане, Празнична Трска, Оз

Бакнежите На Херши Бонбони Со Вкус На Бело Крем Нане, Празнична Трска, Оз

DEN 2.33
Износ

Почестете ги вашите гости Со Чинија Бакнежи Празнични Бонбони Од Трска Нане Бонбони со потпис и завиткани во празнични фолии од трска од бонбони. Овие прекрасни бонбони го комбинираат слаткиот вкус на белиот крем со освежувачката криза од пеперминт, за уживање никој не може да одолее! Користете ги бонбоните од млечно чоколадо за да ги наполните услугите за венчавки или забави, да ги наполните чиниите за бонбони или живописно да ги декорирате масите. Оваа торба со празнични бонбони е исто така паметен избор за канцелариски јадења за лекување, мали награди во училницата и забавни проекти за печење. Прославете ја сезоната со овие празнично завиткани празнични задоволства. Бакнежите На Херши Бонбони Со Вкус На Бело Крем Нане, Празнична Трска, 10 Мл. : Вклучува еден (1) 10 Мл. торба СО БАКНЕЖИ На Херши Бел Крем Бонбони Трска Нане Со Вкус На Бонбони, Божиќни Бонбони. Голема торба за бонбони совршена за грицкање и споделување. Поединечно завиткани бонбони тоа е одлично ужива сам или дели со пријател. Празнични БАКНЕЖИ во празнични фолии совршени за чинии со бонбони, полнети за порибување и украси за Новогодишна елка. БАКНЕЖИ бонбони направени со бел крем, пеперминт ленти и бонбони парчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите