.

.

Wippette бебе девојче ананас печати Рашгард, големини 9м-18м

Wippette бебе девојче ананас печати Рашгард, големини 9м-18м

DEN 2.33
Износ

Девојките ќе изгледаат слатко, како што може да биде во нивниот исмејувачки врат, едно парче, осип на осип, костим за капење со печатење од ананас. Овој костим за капење Випет има детали за шутнување на дното и ве забавува бебе да биде симпатично, стилски и безбеден на сонце благодарение на заштитата на сонцето UPF 50+. Оваа облека за пливање е лесно да се облече и да се соблече благодарение на патентот во задната карактеристика, дозволувајќи му на бебето да се подготви за нивниот ден на сонце. SPF/UV заштита. Рафли.

R

Им се допаѓа и на купувачите