.

.

Без граници на активни товари на јуниори со големина на јуниори

Без граници на активни товари на јуниори со големина на јуниори

DEN 1.67
Износ

Овие без граници, а активните товарни џогери со големина на јуниори се одлични за теретани и дневна облека. Меките, мазни ткаенини и пространите џебови на карго ги прават овие совршени грабни и одете парче. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Подигање : високи. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Товарни џебови на страните. Карактеристики : Еластична лента за половината со цртеж за удобност. Плус со големина товарни џогери за жени од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите