.

.

Капетан кревет со двојна големина на Ходеда со 3-лигари и глава во бука

Капетан кревет со двојна големина на Ходеда со 3-лигари и глава во бука

DEN 0.67
Износ

Капетанскиот кревет со близнаци Ходедах е заштеда на простор, модерно, модерен начин да ја облече вашата спална соба со доволно складирање. Одликувајќи се со три пространи фиоки за повлекување што нуди многу простории за складирање. На Bonus Headboard има полиња за поставување книги, i Pad, телефони и сите тие пригодни гаџети. Конструиран од инженерско дрво, оваа цврста платформа кревет е сигурно да трае. Ова парче го ламиниравме во најразлични завршувања, можете да бидете сигурни дека ќе ја пронајдете совршената боја за да се мешате со декор на вашата соба. Комплетен кревет плус плоча за книги за чување на сите оние што често се користат предмети. Не е потребна пролет за кутии, само на врвот со душек со двојна големина и сте подготвени за кревет. Конструиран од трајно дрво и инженерско дрво. Метални ролери и вградена безбедносна станица на фиоките. Креветот може да се користи со или без главата, а фиоките можат да се соберат на левата или десната страна. Достапно во најразлични завршувања : бука, цреша, махагони, црна, розова и бела боја. Изберете го оној што одговара на декор на вашата соба.

R

Им се допаѓа и на купувачите