.

.

Машка розова Флојд платна чевли

Машка розова Флојд платна чевли

DEN 0.67
Износ

Спорнете го вашиот внатрешен рок-н-рол оваа сезона и се лизнете во овие чевли со платно од Пинк Флојд. Лесна и удобна; Овие клоци се задолжителни оваа сезона. Машка платно од Пинк Флојд се лизга на чевли. Платно. Црна. Место чисто со влажна крпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите