.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Големина целосна патент Атлејт руно Худи

Terra & Sky Women's Plus Size Големина целосна патент Атлејт руно Худи

DEN 448.00
Износ

Што не треба да се сака во врска со ова пријатно руно качулка форма Terra целосно затворање на патентите. Долги ракави со манжетни со ребра. Два џебови од предната торбичка. Подолгата должина на туника обезбедува одлична покриеност. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Женска плус големина руно худи од Тера и Скај.

R

Им се допаѓа и на купувачите