.

.

Графичка маица на момчињата на Bluey и Toddler Boys и комплет за облека со шорцеви, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Графичка маица на момчињата на Bluey и Toddler Boys и комплет за облека со шорцеви, 2-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 3.00
Износ

Неговите денови се сини и светли со оваа забавна графичка маица инспирирана од сино-инспирирана и плетена шорцеви! Секоја ставка е направена во мека ткаенина од памук, која се чувствува пријатно против неговата кожа. Tee има разигран графички принт на предниот дел, додека шорцевите имаат соодветна принт за најтешката комбинација! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : една маица и еден пар шорцеви. Маица опуштено вклопување; Контраст на вратот на екипажот; стил на пуловер; кратки ракави; Печатење на мек рака на екранот однапред. Шорцеви : опуштено вклопување; Повлечен стил; еластична половината; Контраст за цртање; печатење на сите; Супер-мека ткаенина. © Дизни. Сите права се задржани . Bluey маица и цврсти плетени шорцеви со 2 парчиња облеки поставени за момчиња за бебиња и мали деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите