.

.

Терен џамбо болоња, дели исечена, спакувана во пластика

Терен џамбо болоња, дели исечена, спакувана во пластика

DEN 126.72
Износ

Одете напред - имајте ден на теренот. Од 1926 година, испорачуваме класични вкусови на удобност. Нашата теренска umамбо Болоња е вкусно патување по мемориската лента, како што е направено според временските рецепти што ги користиме повеќе од еден век. Направено со квалитетно месо од USDA и зачинето со мешавина од зачини и зачини што ги усовршувавме со текот на времето, нашиот теренски џамбо Болоња е градежен блок до одличен сендвич или совршен мезе кога уживаме со крекери и сирење. Кога полето е на менито, ќе вкусите квалитет и традиција во секој залак. Овој производ е спакуван во пластика. Терен џамбо Болоња. Вкусете ја традицијата во секој залак. Прегледано и поминато од Министерството за земјоделство на САД. Оваа ставка е спакувана во пластика. Известување за алергија : Нашите продавници можат да користат некои од следниве состојки : кикиритки, јајца, соја, ореви од дрвја, пченица, млечни производи, риба и/или школки. Дури и ако овие не се наведени на етикетата на состојките, ве молиме имајте предвид дека сите производи можеби биле во контакт со овие состојки .. Без глутен. Совршен за лесен училишен ручек.

R

Им се допаѓа и на купувачите