.

.

Без граници на помлад врв на јуниорите

Без граници на помлад врв на јуниорите

DEN 0.67
Износ

Чувајте го флерт и ласкави во пожестокиот врв на границите. Опремена со совршенство со прилагодливи ленти, овој корсет стил има исечен полите и класично деколте за мила. Носете го преку кожни панталони за да ја засилите жалбата. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : душо. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Прилагодливи ленти за рамо со О-прстен. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Исечен полите. Bustier Top за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите