.

.

Диск голф за голф корпа за вежбање игра цел крос -ланец на отворено металик

Диск голф за голф корпа за вежбање игра цел крос -ланец на отворено металик

DEN 2.33
Износ

* Спецификации : Материјал : Објавените заварени зглобови на железо и големата основна рамка ја зајакнуваат стабилноста на оваа корпа, нема потреба да се грижите за вртење од хитот од дискот или ветерот . Преносот може едноставно да се расклопи во рамна и компактна големина за Складирање кога не е во употреба . Размислен дизајн : Карактеристики со обоена железна корпа за фаќање и складирање на дискот; Доаѓа со привлечно жолто знаме за да помогне во подобрувањето на точноста на вашето фрлање . Практично : Оваа корпа за голф со дискови со дискови е идеална и за почетниците и за loversубителите на голф на дискови да го користат во паркот, задниот двор, училишниот двор, кошаркарската салата и Така натаму; Дефинитивно одличен додаток за вежбање и подобрување на вашата кратка игра . Лесно склопување : Едноставна структурирана корпа трае само неколку минути за да се собере и расклопи под деталните упатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите