.

.

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати формите „Лего блу“ - Сина, бела

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати формите „Лего блу“ - Сина, бела

DEN 574.40
Износ

Legno Blu Due, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратен ориентација на геометриски дизајн со тема во формите за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија Апстрактна wallидна уметност платно за отпечатоци „Legno Blu Due“ - сини, бели.

R

Им се допаѓа и на купувачите