.

.

Време и време женски товари џогери

Време и време женски товари џогери

DEN 1.67
Износ

Започнете го денот со овие стилски опуштени вклопени плетени карго панталони од време и TRU. Еластичната лента за половината испорачува ласкаво, прилагодено вклопување, додека страничните џебови на карго помагаат да ги задржите вашите најважни работи безбедни кога сте во движење. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено; Заштитена нога. Подигање : Редовен пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 предни и 2 странични џебови на карго. Карактеристики : Еластична лента за половината со влечење за удобност; ребро половината и манжетните. Товари џогери за жени од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите