.

.

Атлетски работи женски француски тери атлетизрејски кратки ракави екипаж џемпер на вратот

Атлетски работи женски француски тери атлетизрејски кратки ракави екипаж џемпер на вратот

DEN 2.33
Износ

Додадете малку забава во вашата гардероба за атлетизми со оваа стилска и удобна атлетска работа, женски активни француски териски екипи на вратот кратки ракави џемпери. Совршено во секое време, каде било врвно што ќе го сакате да го носите. Без разлика дали работите надвор или само трчате некои работи, оваа маичка за кратки ракави обезбедува допир на мода, додека сè уште е доволно функционален за физичка активност. Направено со мека француска ткаенина Тери која има рециклиран полиестер, овој врвен пуловер не само што е сигурен дека ќе ве одржи убаво и удобно, без оглед на тоа што денот ви го фрла патот, туку и е еколошки. Оваа лабава активна џемпери има деколте и hemline на екипажот, и етикета без ознака за додадена удобност. Целокупната едноставност, но сепак стилско однесување на оваа атлетска работа, активен француски француски екипаж на вратот на кратки ракави, го прави совршен за спарување со вашите омилени хеланки, фармерки, шорцеви или слаби панталони за обичен, но трендовски изглед. Интернет ексклузивно. 65% рециклиран полиестер 30% рајон 5% спандекс. Мека француска ткаенина Тери. Лабаво вклопување. Краток ракав. Деколте на екипажот. Без ознака за удобност. Машина за перење. За совпаѓање на шорцевите за влечење, кликнете овде. За совпаѓање на Capri Jogger кликнете овде.

R

Им се допаѓа и на купувачите