.

.

Нулум Оливија Транзициска мароканска област килим, 6 '7 9', беж

Нулум Оливија Транзициска мароканска област килим, 6 '7 9', беж

DEN 2224.96
Износ

Овој килим го шампиони модерното живеење преку вкусно мешање на неутрали и мазна геометрија. Appreciateе ги цениме суптилните навестувања на детали што ќе ве натераат да земете повеќе од еден поглед кон вашиот нов килим. Машината направена од полипропилен, трајно влакно кое се спротивставува на дамките и да згасне. Nuloom Olivia Transational Marocan Area reg. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : Лизгајте јута. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна.

R

Им се допаѓа и на купувачите