.

.

Копче за маж со долги ракави на мажите, со големина на големини XS-2XL

Копче за маж со долги ракави на мажите, со големина на големини XS-2XL

DEN 2.00
Износ

Оваа кошула со долги ракави со лесна облека од Chaps е дизајнирана да ве одржува да изгледате полиран во текот на целиот ден, направена во јасна мешавина од памук и заврши со копче надолу за тој класичен обичен изглед. Совршен затегнат или неоткриен, достапен во најразлични бои и обрасци за можности за бесконечен стил. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic. Јака : јака од копчето. Затворање : Затворање на предно копче надолу. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : 1 џеб за лепенка на градите. Карактеристики : Везено лого на џебот на градите; врежани бисерни копчиња; Кошула полите. Копче за долги ракави за мажи надолу од кошула од поглавја.

R

Им се допаѓа и на купувачите