.

.

1.Државен Женски Единечен Ремен Ками Резервоар Врв, Беж, Голем

1.Државен Женски Единечен Ремен Ками Резервоар Врв, Беж, Голем

DEN 1.00
Износ

Важнича вашиот беспрекорен вкус во 1.Државен Женски Единечен Ремен Ками Резервоар. Уметнички изработена Во Кина од мазниот допир на 100% полиестер, оваа ками е олицетворение на елегантна софистицираност. Елегантната јака за лажичка грациозно ја прикажува вашата деколте, создавајќи волшебна привлечност на која е тешко да се одолее. Со дизајн на ремен за шпагети, тоа е олицетворение на сончева елеганција, испуштајќи аура на префинет шик.Нетранспарентниот материјал ја обезбедува вашата најголема доверба додека го занишате ова модерно ремек-дело. И ајде да зборуваме за таа уникатна асиметрична карактеристика - додава неочекуван пресврт, што го прави стартер за разговор каде и да одите. Совршен за секоја сезона и секое расположение, оваа ками ветува напорна мешавина на удобност и стил. Без разлика дали станува збор за викенд бранч или ноќно танцување, нека овој резервоар биде ваш приоритет за магнетна привлечност. Женски Ками Големина Л Материјал 100% Полиестер. Боја Беж. Возрасна Група Возрасни. Увезени. Асиметрично.

R

Им се допаѓа и на купувачите