.

.

Авенија за пистата печатена спортска платно уметност печатење

Авенија за пистата печатена спортска платно уметност печатење

DEN 768.00
Износ

Скијање на луксузно скијање на пистата Авенија и тимови, „Луксузно скијање“ - Бело, црвено луксузно скијање е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декора тема . Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Спортски дизајн со тема за скијање за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите