.

.

Напад врз Титан: Последната Сезона-Фрагменти Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Напад врз Титан: Последната Сезона-Фрагменти Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 159.84
Износ

Овој Тренд Меѓународен Напад Врз Титан : Последната Сезона-Фрагменти Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународен Напад врз Титан : Последната Сезона-Фрагменти Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД ФСЦ. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

R

Им се допаѓа и на купувачите